Hver tirsdag og torsdag skal Dornier 328 maskinene være et tilbud til forretnings og fritids reisende fra Sørlandet til Göteborg og hjertet av kontinentet.
I syv år har Welcome Air operert ruter mellom Nord og Sør-Europa. Det er først og fremst forretningsreisende som har hatt glede av rutene mellom Göteborg, Hanover, Innsbruck og Graz.
I følge en pressemelding skal Welcome Air være et av Europas mest pålitelige og punktlige selskap, kjent for personlig service og fornuftige priser. Fra Kristiansand vil prisene til f.eks Göteborg være fra NOK 1750 t/r, till Hanover fra NOK 2240 t/r og til Innsbruck fra NOK 2750 t/r. Prisene er med alle avgifter.
Trending
- Air India og IndiGo inn i 2026 med økt press på toppsjefene
- USA melder om nedgang i turister for åttende måned på rad
- Flix kjøper majoritet i Flibco, bygger videre på flyplasstransport som allerede er i gang i Sverige
- Lufthansa Group og Amadeus går sammen om «Order ID» som skal erstatte bookingreferanse og billettnummer
- Avinor setter biogassanlegg i drift på Svalbard lufthavn
- Google vil la AI fullføre kjøp i søk og Gemini – lanserer Universal Commerce Protocol
- Lojalitetsprogrammene under press når kredittkortpoeng blir reisens nye valuta
- Etraveli kjøper Wenrix og bygger videre på B2B satsingen