Business Plus gir fleksible muligheter for ombooking, en maks bagasjevekt på 20 kilo, sikkerhetskontroll med Fast Track på utvalgte flyplasser, prioritert ombordstigning og fritt valg av premiumsete.
– Vi skal fortsette å forbedre oss gjennom vårt ”Always Getting Better”-program, sier markedssjef Kenny Jacobs om Ryanairs ansiktsløft. Europas største lavprisselskap arbeider hardt for å pusse på et image som har fått flere nesestyvere.
Forbedringsprogrammet inkluderer flere ”nyvinninger”, blant annet at passasjerer kan ta med seg ytterligere en gratis kabinveske, det blir lavere avgifter, en ny hjemmeside og app med mobile boardingkort, i tillegg til en familieservice kalt Ryanair Family Extra.
– Lanseringen av Ryanair Business Plus i kombinasjon med våre nye gruppe- og forretningstjenester, i tillegg til samarbeidet med Travelport GDS, skal gjøre forretningsreiser med Ryanair enklere, forklarte Jacobs i forbindelse med lanseringen.
Ryanair er ikke lenger hva det en gang var.
Trending
- Peer Gynt Tours: Derfor deltar vi på TravelMatch i januar
- TAP Air Portugal innfører Premium Economy
- Oman’s wadier – unike fotturer og naturopplevelser
- November-fall for Widerøe
- Bare fem uker igjen: Grand Travel Awards 2026 nærmer seg.
- Eivind Roald: kommersiell finjustering, teknologisk løft og tydeligere kundefokus i Norse
- Smuglansering av SAS Holidays
- Virkes reaksjoner på budsjettforliket
