Ifølge en pressemelding fra Apollo kan du nå gjøre det allerede 14 dager før avreise. Boardingkortet printes ut hjemme, og med det i hånda kan du dermed gå rett til bagasjeinnleveringen på flyplassen.
– Vi jobber kontinuerlig for å gjøre reisen så bekvem og behagelig som mulig for våre kunder, sier kommunikasjonssjef Helen Begby i Apollo i en kommentar til den nye ordningen.
Gode digitale løsninger som bidrar til en bedre reiseopplevelse er et prioritert satsingsområde i Apollo, ifølge Begby.
– Lange innsjekkingskøer er en dårlig start på en fin ferie, og vi håper dette nye servicetilbudet vil falle i smak.
Novair ønsker at så mange som mulig prøver den nye tjenesten, og har nå spesialtilbud på varer som selges om bord til dem som velger å sjekke inn online.
Om litt lanserer Apollo også muligheten til å reise heldigitalt, med for eksempel boardingkort i smart-telefonen.
Trending
- Bare Tre Uker Igjen: Grand Travel Awards 2026 Nærmer Seg – Billettsalget Stenger 29. Desember
- SAS melder om økt interesse og kapasitet i forbindelse med fotball VM
- Norway’s best Group utvider porteføljen med Narvikfjellet og Polar Park
- Nord-Norge topper verdiskaping per innbygger
- USA foreslår kraftig utvidelse av persondata innsamling gjennom ESTA
- Nytt samlet destinasjonsselskap i Møre og Romsdal
- Emirates lanserer Asia-pass
- Amazon mot Perplexity: Rettstvisten kan få konsekvenser for reiselivsbransjen
